Ogłoszenia o pracę

Inspektor nadzoru budowlanego

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Karwiny”
w Gdyni, ul. Korzenna 15

zatrudni na stanowisku:

 Inspektora nadzoru budowlanego

w Dziale Remontów i Inwestycji

Wymagania:

  1. Doświadczenie w zakresie eksploatacji budynków i związanych z nimi urządzeniami.
  2. Doświadczenie w zakresie prowadzenia procesów remontowych.
  3. Umiejętność prowadzenia negocjacji.
  4. Mile widziana umiejętność kosztorysowania robót budowlanych.
  5. Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (kierunek budownictwo).
  6. Mile widziane uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
  7. Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca).
  8. Obsługa Microsoft Office.

Podstawowy zakres obowiązków:

  1. Wykonywanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem sprawności technicznej budynków i obiektów budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  2. Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów budowlanych wymaganej przepisami polskiego prawa i wewnętrznymi zaleceniami.
  3. Obsługa użytkowników lokali wraz z prowadzeniem korespondencji w sprawach dotyczących eksploatacji zasobów mieszkaniowych.
  4. Przygotowywanie zleceń i bieżąca kontrola ich realizacji oraz rozliczanie prac zlecanych podmiotom zewnętrznym i Zespołowi Konserwacyjno-Remontowemu.
  5. Planowanie potrzeb remontowo – inwestycyjnych oraz opracowywanie budżetu rocznego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • pełen etat.

Oferty wraz z listem motywacyjnym należy składać osobiście w Sekretariacie Spółdzielni, pocztą na adres korespondencyjny Spółdzielni lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.