Ogłoszenia o pracę

Kierownik Działu Obsługi Organów Spółdzielni

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Karwiny”
w Gdyni, ul. Korzenna 15

zatrudni na stanowisku:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: administracja, zarządzanie.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe, preferowany staż pracy w spółdzielczości mieszkaniowej.
  • Mile widziane doświadczenie: w pozyskiwaniu funduszy unijnych, w prowadzeniu spraw związanych z zarządzaniem jakością.
  • Znajomość Kodeksu Cywilnego, zasad prowadzenia postępowań przetargowych oraz zasady konkurencyjności.
  • Umiejętność interpretacji przepisów i stosowania ustaw.
  • Umiejętność zwięzłego i logicznego formułowania treści przygotowywanych pism i dokumentów.
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • Obsługa organizacyjna organów spółdzielni, w szczególności posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej, a także koordynacja przygotowania i obsługi Walnych Zgromadzeń, uroczystości, spotkań, konkursów.
  • Kompleksowa obsługa spraw związanych z przetargami.
  • Współpraca z organizacjami społecznymi działającymi przy Spółdzielni.
  • Realizowanie zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem działu.
  • Przygotowywanie pism, raportów, sprawozdań oraz prezentacji na potrzeby Zarządu Spółdzielni.
  • Współpraca w zakresie prac związanych z prowadzeniem archiwum zakładowego.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółdzielni.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z charakterem wykonywanej pracy.

 Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pełny etat.

Oferty wraz z listem motywacyjnym należy składać osobiście w Sekretariacie Spółdzielni, pocztą na adres Spółdzielni lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.