Ogłoszenia o pracę

Inspektor nadzoru budowlanego

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Karwiny”
w Gdyni, ul. Korzenna 15

zatrudni na stanowisku:

 Inspektora nadzoru budowlanego

w Dziale Remontów i Inwestycji

Wymagania:

  1. Doświadczenie w zakresie eksploatacji budynków i związanych z nimi urządzeniami.
  2. Doświadczenie w zakresie prowadzenia procesów remontowych.
  3. Umiejętność prowadzenia negocjacji.
  4. Mile widziana umiejętność kosztorysowania robót budowlanych.
  5. Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (kierunek budownictwo).
  6. Mile widziane uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
  7. Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca).
  8. Obsługa Microsoft Office.

Podstawowy zakres obowiązków:

  1. Wykonywanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem sprawności technicznej budynków i obiektów budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  2. Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów budowlanych wymaganej przepisami polskiego prawa i wewnętrznymi zaleceniami.
  3. Obsługa użytkowników lokali wraz z prowadzeniem korespondencji w sprawach dotyczących eksploatacji zasobów mieszkaniowych.
  4. Przygotowywanie zleceń i bieżąca kontrola ich realizacji oraz rozliczanie prac zlecanych podmiotom zewnętrznym i Zespołowi Konserwacyjno-Remontowemu.
  5. Planowanie potrzeb remontowo – inwestycyjnych oraz opracowywanie budżetu rocznego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • pełen etat.

Oferty wraz z listem motywacyjnym należy składać osobiście w Sekretariacie Spółdzielni, pocztą na adres korespondencyjny Spółdzielni lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Pracownik w Dziale Remontów i Inwestycji

 Pracownik

Wymagania:

  1. Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
  2. Mile widziane:
    • wiedza i doświadczenie w branży ogólnobudowlanej,
    • znajomość procesu remontów budowlanych oraz prowadzenia dokumentacji związanej z tymi remontami,
    • doświadczenie w zakresie eksploatacji budynków mieszkalnych,
    • umiejętność kosztorysowania (program Norma),
    • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),
    • obsługa Microsoft Office,
    • znajomość modułu Obsługi Technicznej Nieruchomości systemu DOM 5 firmy Sacer.

Podstawowy zakres podstawowych obowiązków:

  2. Przygotowywanie zleceń na wykonanie remontów, bieżąca kontrola ich realizacji oraz rozliczanie Wykonawców.
  4. Udział w opracowywaniu harmonogramów robót, planowaniu potrzeb remontowych,  określaniu kosztów remontów, prowadzeniu dokumentacji technicznej obiektów budowlanych wymaganej przepisami polskiego prawa i wewnętrznymi zaleceniami.

Oferujemy:

  • pełen etat,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Kierownik Działu Obsługi Organów Spółdzielni

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: administracja, zarządzanie.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe, preferowany staż pracy w spółdzielczości mieszkaniowej.
  • Mile widziane doświadczenie: w pozyskiwaniu funduszy unijnych, w prowadzeniu spraw związanych z zarządzaniem jakością.
  • Znajomość Kodeksu Cywilnego, zasad prowadzenia postępowań przetargowych oraz zasady konkurencyjności.
  • Umiejętność interpretacji przepisów i stosowania ustaw.
  • Umiejętność zwięzłego i logicznego formułowania treści przygotowywanych pism i dokumentów.
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • Obsługa organizacyjna organów spółdzielni, w szczególności posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej, a także koordynacja przygotowania i obsługi Walnych Zgromadzeń, uroczystości, spotkań, konkursów.
  • Kompleksowa obsługa spraw związanych z przetargami.
  • Współpraca z organizacjami społecznymi działającymi przy Spółdzielni.
  • Realizowanie zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem działu.
  • Przygotowywanie pism, raportów, sprawozdań oraz prezentacji na potrzeby Zarządu Spółdzielni.
  • Współpraca w zakresie prac związanych z prowadzeniem archiwum zakładowego.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółdzielni.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z charakterem wykonywanej pracy.

 Oferujemy:

  • pełny etat.

Oferty wraz z listem motywacyjnym należy składać osobiście w Sekretariacie Spółdzielni, pocztą na adres Spółdzielni lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Karwiny” z siedzibą w Gdyni, przy ul. Korzennej 15, nr tel. 58 781 03 74/75, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  2. Państwa dane osobowe, w tym dane kontaktowe, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody, także w kolejnych naborach na pracowników Spółdzielni. Podstawą przetwarzania danych są przepisy Kodeksu Pracy, a także udzielona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a), b) RODO).
  3. Odbiorcą danych może być podmiot działający na zlecenie Administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
    Państwa dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.
  4. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące po zakończeniu rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie danych w kolejnych naborach na pracowników Spółdzielni, dane będą przechowywane nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty wyrażenia zgody.
  5. Każdy posiada prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Administratora danych.
  6. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. W przypadku danych pozyskanych na podstawie zgody, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
  9. Podanie  przez  Państwa  danych  osobowych  w  zakresie  wynikającym  z  art.  221 Kodeksu Pracy jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Kandydat przesyłający swoje zgłoszenie potwierdza, że zapoznał się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych na stronie www.smkarwiny.pl w zakładce „Ogłoszenia o pracę”.