Klub Seniora "Iskierka"

Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora "Iskierka"

W dniu 17.12.2015 r. odbyło się spotkanie opłatkowe członków Klubu Seniora „Iskierka” w Gdyni. Wśród zaproszonych gości byli mi.in.: Pan Wiceprezydent Michał Guć, Zarząd i Rada Nadzorcza Sp-ni Mieszkaniowej „Karwiny”, Księża z parafii św. Królowej Jadwigi i Niepokalanego Serca Maryi, przedstawiciele Rady Dzielnicy Wielki Kack i Karwiny, przedstawiciel CAS Gdynia, przedstawiciele MOPS i DOPS oraz PZERiI. Spotkanie, w którym uczestniczyło 86 osób odbyło się w miłej i świątecznej atmosferze.

Wycieczka do Piaśnicy i Kniewa

W czwartek, 2 lipca br., członkowie Klubu Seniora „Iskierka” oraz mieszkańcy dzielnicy Karwiny wybrali się na wycieczkę do Piaśnicy i Kniewa. Pogoda dopisała, humory również.

Serdeczne podziękowania Prezydentowi Gdyni oraz Zarządowi i Radzie Nadzorczej SM „Karwiny” w Gdyni. Zapraszamy do naszej małej galerii z wyjazdu.

Seniorzy na grillu

Tak właśnie bawią się seniorzy Klubu Seniora „Iskierka” na boisku przy parafii pw. św. Wawrzyńca w Gdyni, za co jesteśmy wdzięczni księdzu proboszczowi i Zarządowi Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny”. Dziękujemy!!

Wycieczka do Tucholi i Fojutowa

W środę, 20 maja br., członkowie Klubu Seniora „Iskierka” wybrali się na wycieczkę do Tucholi i Fojutowa. Zwiedziliśmy m.in. Muzeum Borów Tucholskich, stare miasto, akwedukt, budowlę hydrotechniczną i wieżę widokową.

Pomimo naszego wieku byliśmy bardzo aktywni. Zapraszamy do naszej małej galerii z wyjazdu.