Informacja Zarządu dotycząca nowego numeru "Informatora"

Prezes Zarządu Zbigniew Szymański informuje mieszkańców zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny” w Gdyni, że w kolejnym 57. numerze Informatora zostały wydrukowane polskie (i nie tylko) kolędy.

Dodatkowo można zapoznać się z aktualnym stanem zadłużenia w opłatach za użytkowanie lokali mieszkalnych.

Informator w wersji pdf został umieszczony na stronie www.smkarwiny.pl w zakładce pt. "Informator SM Karwiny", a wersję papierową można nieodpłatnie pobrać w budynku administracji Spółdzielni przy ulicy Korzennej 15 w Gdyni.

Harmonogram wymiany zaworów termostatycznych oraz informacja Zarządu

INFORMACJA ZARZĄDU

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny” w Gdyni uprzejmie informuje, że od dnia 10-08-2017 r. do 09-09-2017 r. Spółdzielnia realizuje program wymiany istniejących zaworów termostatycznych na zawory termostatyczne typ RA-N z głowicami gazowymi typ RA 2996 firmy Danfoss, które umożliwią płynną regulację temperatury w lokalu na każdym grzejniku w zakresie 16°C - 26°C.

Czytaj więcej: Harmonogram wymiany zaworów termostatycznych oraz informacja Zarządu

Konkurs o Pomorską Nagrodę Jakości

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „KARWINY” W GDYNI OTRZYMAŁA
NAGRODĘ SPECJALNĄ PRZEWODNICZĄCEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Konkurs o PNJ

Miło nam poinformować, że Spółdzielnia Mieszkaniowa „KARWINY” w Gdyni już po raz drugi dołączyła do grona finalistów Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości. Organizatorem Konkursu od początku jego istnienia jest Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku oraz Polski Rejestr Statków. W dniu 16 lutego 2017 r. w Domu Technika NOT w Gdańsku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w XX Jubileuszowej Gali Finałowej Konkursu.

Konkurs o PNJ

Wszystkie firmy, które znalazły się w finale Konkursu, zostały bardzo wysoko ocenione między innymi w zakresie istniejących w nich systemów zarządzania. Spółdzielnia Mieszkaniowa „KARWINY” w Gdyni została laureatką nagrody specjalnej Przewodniczącego Sejmiku Województwa Pomorskiego Pana Jana Kleinszmidta, przyznanej między innymi za wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań obsługi i komunikacji z  klientem, takich chociażby jak Internetowa Obsługa Kontrahenta (IOK) czy płatności masowe, a także za prowadzenie i rozwijanie działalności społecznej, kulturalnej oraz oświatowej. Nagrodę w imieniu Spółdzielni odebrał Prezes Zarządu Zbigniew Szymański. Ponadto informujemy, że Spółdzielnia Mieszkaniowa „KARWINY” w Gdyni jest od 2014 roku Członkiem Klubu Laureatów Pomorskiej Nagrody Jakości. 

       Dyplom PNJ                                     Statuetka PNJ  

 

 

Komunikat dotyczący punktu obsługi MONETII

Komunikat Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny” w Gdyni

Zarząd informuje, że punkt obsługi MONETII sp. z o.o. został przeniesiony i od dnia 28.10.2016 r. funkcjonuje na parterze siedziby Spółdzielni (pokój nr 1) w następujących godzinach:

  • poniedziałek-czwartek 900 - 1600
  • piątek 1000 - 1800
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług placówki.