Komunikat Zarządu

 KOMUNIKAT ZARZĄDU

SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „KARWINY” W GDYNI

 

W związku z nasilającą się epidemią Covid-19, mając na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się patogenu i ograniczanie ryzyka zakażenia koronawirusem, Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny” w Gdyni podjął decyzje dotyczące reorganizacji pracy Spółdzielni od dnia 19 października 2020 roku do czasu ustabilizowania się sytuacji w kraju, związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz decyzjami w tej sprawie uprawnionych organów.

Biura SM „Karwiny” w Gdyni od dnia 19 października 2020 r. będą pracować w trybie zdalnym, to znaczy pracownicy Spółdzielni nie będą obsługiwać w bezpośrednim kontakcie użytkowników lokali i pozostałych kontrahentów. Spółdzielnia nie przerywa pracy. Kontakt z pracownikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna. Sprawy związane z bieżącą działalnością można zgłaszać także mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Ponadto możliwe jest przekazywanie pism poprzez umieszczanie ich w niebieskiej skrzynce ustawionej przed drzwiami wejściowymi do Spółdzielni.

Wszelkie informacje dotyczące bieżącej działalności Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny”, Zarząd będzie umieszczał na stronie internetowej: www.smkarwiny.pl

Interesanci będą przyjmowani tylko w wybranych, wyjątkowych i nadzwyczajnych sytuacjach, po wcześniejszym umówieniu daty i godziny w wyznaczonych miejscach, w budynku Spółdzielni przy ul. Korzennej 15.

Punkt opłat Monetia sp. z o.o., znajdujący się w budynku Spółdzielni przy ul Korzennej 15 będzie czynny. Dostęp do punktu obsługi możliwy jest od strony skrzynki pocztowej umiejscowionej przed budynkiem Spółdzielni.

Filia Urzędu Pocztowego Nr 16 przy ul. Korzennej 15, będzie nieczynna. Najbliższa czynna placówka pocztowa, tj. UP Gdynia 16 znajduje się przy ul. Chwaszczyńskiej 22.

Wszystkie niezbędne druki do załatwiania spraw oraz numery telefonów do Działów Spółdzielni znajdują się na stronie internetowej Spółdzielni: www.smkarwiny.pl

Adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Punkt Obsługi Kontrahenta (pok. 12) - tel. +48 728 450 901 (w godzinach pracy)

Pogotowie dźwigowe - tel. +48 800 800 810

Pogotowie domofonowe - tel. +48 501 144 047

Zmiana opłat zaliczkowych za CO oraz CW

Komunikat Zarządu w sprawie zmiany opłat zaliczkowych za CO oraz CW.

Komunikat Zarządu w sprawie dokarmiania ptaków

Zarząd SM ,,Karwiny” przypomina, że pomimo faktu iż samo karmienie ptaków nie jest wykroczeniem, ale zgodnie z art.145 Kodeksu Wykroczeń ,,Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca środowiska miejskiego podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany”.

Prosimy o zaniechanie dokarmiania ptaków, które  brudzą odchodami balkony, okna, parapety, elewacje budynków, utrudniają mieszkańcom niższych pięter swobodne korzystanie z balkonów i utrzymanie ich w należytej czystości. Zanieczyszczony teren resztkami jedzenia stanowi pożywkę dla gryzoni i dzików, a zaśmiecony teren obniża estetykę otoczenia nieruchomości.

Apelujemy do mieszkańców którzy dokarmiają ptaki, aby karmienie odbywało się w pewnej odległości od budynków mieszkalnych, użytkowych oraz placów zabaw.

Komunikat Zarządu SM "Karwiny"

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny” poszukuje od zaraz do pracy w Spółdzielni następujących pracowników:

  • robotnika ogólnobudowlanego,
  • hydraulika,
  • elektryka.
Warunek podstawowy to posiadanie prawa jazdy, co najmniej kategorii B.

Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia zawodowe,
  • szkolenia BHP,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus dodatkowe świadczenia wynikające z Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy,
  • miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr. telefonu: 58 781 03 74/75 wew. 38.

Zapraszamy do współpracy.