Wizyta na cmentarzu przy ul. Wielkopolskiej

Z okazji zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych, w imieniu Członków, Rady Nadzorczej, Zarządu i pracowników Spółdzielni, został złożony wieniec oraz zapalono znicze na grobach poległych żołnierzy w walce z hitlerowskim najeźdźcą w obronie Gdyni.

 

 

 

 

 

 

Komunikat Zarządu

KOMUNIKAT ZARZĄDU SM „KARWINY”

Informujemy, że Monetia Sp. z o.o. ogólnopolska sieć agencji płatniczych, z dniem 23 października 2020 r.,  zakończyła działalność w swoim punkcie obsługi, mieszczącym się w budynku Spółdzielni przy ul. Korzennej 15. Jednym z głównych powodów rozwiązania współpracy były problemy organizacyjno – kadrowe związane z pandemią COVID-19.

Komunikat Zarządu

 KOMUNIKAT ZARZĄDU

SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „KARWINY” W GDYNI

 

W związku z nasilającą się epidemią Covid-19, mając na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się patogenu i ograniczanie ryzyka zakażenia koronawirusem, Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny” w Gdyni podjął decyzje dotyczące reorganizacji pracy Spółdzielni od dnia 19 października 2020 roku do czasu ustabilizowania się sytuacji w kraju, związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz decyzjami w tej sprawie uprawnionych organów.

Biura SM „Karwiny” w Gdyni od dnia 19 października 2020 r. będą pracować w trybie zdalnym, to znaczy pracownicy Spółdzielni nie będą obsługiwać w bezpośrednim kontakcie użytkowników lokali i pozostałych kontrahentów. Spółdzielnia nie przerywa pracy. Kontakt z pracownikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna. Sprawy związane z bieżącą działalnością można zgłaszać także mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Ponadto możliwe jest przekazywanie pism poprzez umieszczanie ich w niebieskiej skrzynce ustawionej przed drzwiami wejściowymi do Spółdzielni.

Wszelkie informacje dotyczące bieżącej działalności Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny”, Zarząd będzie umieszczał na stronie internetowej: www.smkarwiny.pl

Interesanci będą przyjmowani tylko w wybranych, wyjątkowych i nadzwyczajnych sytuacjach, po wcześniejszym umówieniu daty i godziny w wyznaczonych miejscach, w budynku Spółdzielni przy ul. Korzennej 15.

Punkt opłat Monetia sp. z o.o., znajdujący się w budynku Spółdzielni przy ul Korzennej 15 będzie czynny. Dostęp do punktu obsługi możliwy jest od strony skrzynki pocztowej umiejscowionej przed budynkiem Spółdzielni.

Filia Urzędu Pocztowego Nr 16 przy ul. Korzennej 15, będzie nieczynna. Najbliższa czynna placówka pocztowa, tj. UP Gdynia 16 znajduje się przy ul. Chwaszczyńskiej 22.

Wszystkie niezbędne druki do załatwiania spraw oraz numery telefonów do Działów Spółdzielni znajdują się na stronie internetowej Spółdzielni: www.smkarwiny.pl

Adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Punkt Obsługi Kontrahenta (pok. 12) - tel. +48 728 450 901 (w godzinach pracy)

Pogotowie dźwigowe - tel. +48 800 800 810

Pogotowie domofonowe - tel. +48 501 144 047

Zmiana opłat zaliczkowych za CO oraz CW

Komunikat Zarządu w sprawie zmiany opłat zaliczkowych za CO oraz CW.