Kończymy sezon grzewczy
- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 20, maj 2026 09:15
SZANOWNI MIESZKAŃCY
Zarząd SM „Karwiny" uprzejmie informuje, że od dnia 21.05.2026 r. wyłączamy instalacje centralnego ogrzewania w zasobach Spółdzielni.
Przypominamy, że pomimo wyłączenia ogrzewania w instalacji znajduje się czynnik grzewczy (woda)!