Sezon grzewczy 2020/2021

SZANOWNI MIESZKAŃCY

Zarząd SM „Karwiny" uprzejmie informuje, że od dnia 25.09.2020 r. przystępujemy do uruchamiania instalacji centralnego ogrzewania w zasobach Spółdzielni. 

W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym 2020/2021 uprzejmie prosimy wszystkie osoby posiadające prawo do lokalu o otwarcie wszystkich zaworów termostatycznych zainstalowanych przy grzejnikach do maksymalnej pozycji „5” w celu zapewnienia pełnego napełnienia i odpowietrzenia instalacji centralnego ogrzewania w Państwa budynkach. 

Po rozpoczęciu sezonu grzewczego w zasobach Spółdzielni pozycję ustawienia zaworu termostatycznej należy dostosować do indywidualnych potrzeb.

Harmonogram wymiany zaworów termostatycznych

Harmonogram wymiany zaworów termostatycznych w 2020 roku w budynkach leżących przy ulicy Konopnickiej, Gojawiczyńskiej, Kruczkowskiego i Staffa.

Stan na 04 czerwca 2020 r.

Sezon grzewczy zakończony

SZANOWNI MIESZKAŃCY

Zarząd SM „Karwiny" uprzejmie informuje, że od dnia 02.06.2020 r. wyłączamy instalacje centralnego ogrzewania w zasobach Spółdzielni.

Przypominamy, że pomimo wyłączenia ogrzewania w instalacji znajduje się czynnik grzewczy (woda)!

Miasto Gdynia wydaje maski

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Karwiny” informuje, że miasto Gdynia, wychodząc naprzeciw potrzebom osób starszych, umożliwia dostarczenie tym osobom maseczek. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie Urzędu Miasta Gdyni www.gdynia.pl

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty miasta.