Sezon grzewczy 2018/2019

SZANOWNI MIESZKAŃCY

W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym 2018/2019 uprzejmie prosimy wszystkie osoby posiadające prawo do lokalu o otwarcie wszystkich zaworów termostatycznych zainstalowanych przy grzejnikach do maksymalnej pozycji w celu zapewnienia pełnego napełnienia i odpowietrzenia instalacji centralnego ogrzewania w Państwa budynkach. 

Zamknięte zawory termostatyczne w czasie uruchomienia ogrzewania będą powodem licznych zapowietrzeń instalacji centralnego ogrzewania i opóźnią właściwe ogrzewanie lokali mieszkalnych.

Po rozpoczęciu sezonu grzewczego w zasobach Spółdzielni pozycję ustawienia zaworu termostatycznej należy dostosować do indywidualnych potrzeb.

Przypominamy, że prawidłowe ustawienie zaworów termostatycznych ma istotny wpływ  na wysokość opłaty zmiennej za centralne ogrzewanie.

Informacja dot. serwisu domofonów

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny” informuje, że od dnia 1 września br. nastąpiła zmiana firmy, która zajmuje się konserwacją domofonów w budynkach zarządzanych przez Spółdzielnię. 

Nazwa firmy: Usługi Teleradiomechaniczne Mirosław Kessler

Kontakt: +48 501 144 047

Harmonogram wymiany zaworów termostatycznych

Harmonogram wymiany zaworów termostatycznych w 2018 roku w budynkach leżących przy ulicy Buraczanej.

Stan na 12 lipca 2018 r.

Harmonogram odbioru odpadów

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny” przedstawia HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW W GDYNI W ROKU 2018 W ZABUDOWIE WIELORODZINNEJ. Odbiór odpadów organizowany jest przez Miasto Gdynia.

Harmonogram_na_2018

Harmonogram dla mieszkańców ulic Gryfa Pomorskiego i Myśliwskiej (w wersji pdf) do pobrania na komputer dostępny jest tutaj.

Harmonogram dla pozostałych mieszkańców (w wersji pdf) do pobrania na komputer dostępny jest w tym miejscu.